نمایش دادن همه 6 نتیجه

 • روغن کودک

  روغن بدن نوزاد

  پوست بدن نوزادان آنقدر حساس است، که با کوچکترین عامل خارجی دچار التهاب و باعث نا آرامی نوزاد خواهد شد. فرمولاسیون روغن بدن نوزاد مامابیبی باعث حفظ آب در پوست نوزاد، تا دو برابر حد معمول شده، و آن را نرم و شاداب حفظ خواهد کرد.

 • شامپو بدن

  شامپو بدن کرمی نوزاد

  فرمول ملایم شامپو بدن کرمی مامابیبی، پوست حساس بدن نوزاد را پاک و مرطوب می‌کند. این شامپو باعث شادابی، نرمی و سلامت پوست نوزاد خواهد شد.

 • شامپو سر

  شامپو سر نوزاد

  شامپو سر مامابیبی با فرمولی ویژه بدون ایجاد سوزش و یا خارش چشم، پاکیزگی و نرمی را به موی نوزاد شما هدیه می‌کند و آلودگی‌ها را از کودک شما دور می‌کند.

 • شامپو سر و بدن

  شامپو سر و بدن نوزاد

  شامپو سر و بدن مامابیبی مو، پوست سر و بدن نوزاد را کاملا پاک و تمیز می‌کند. همچنین این شامپو، باعث نرمی و تغذیه پوست سر و بدن با استفاده از عصاره‌های طبیعی می‌شود. شامپو سر و بدن نوزاد مامابیبی کاملا ایمن و ملایم بوده و برای مصرف روزانه مناسب است.

 • کرم سوختگی پا نوزاد ماما بیبی

  کرم سوختگی پا

  سوختگی پا از رایج‌ترین و شایع‌ترین دردسرهای دوران نوزادی و کودکی است. کرم سوختگی پا مامابیبی با داشتن ترکیبات مناسب برای رفع قرمزی، التهاب و سوزش پوست، به محض استفاده باعث تسکین سوزش، درد و آرامش نوزاد خواهد شد.

 • لوسیون

  لوسیون بدن نوزاد

  لوسیون بدن مامابیبی با استفاده از روغن‌های طبیعی و با کیفیت، لایه‌ محافظ قدرتمندی را بر روی پوست نوزاد ایجاد می‌کند. این لایه از حساسیت و خشکی پوست نوزاد جلوگیری خواهد کرد. پوست نوزاد همیشه آب بسیار بیشتری را نسبت به بزرگسلان از دست می‌دهد. این لوسیون با مرطوب کنندگی بسیار قوی، مانع از دست رفتن رطوبت پوست شده و نرمی فوق‌العاده‌ای به پوست نوزاد می‌بخشد.